YAKICILIK
ACILIK
MEYVEMSELLİK
AMBALAJ VE ETIKET
URETIM SARTLARI
FIYAT - OZELLIK
Ortalama

Muğla yöresinin MEMECİK çeşidi zeytinlerinden erken hasat edilerek zeytin meyvesinin antioksidan ve fenol bileşenler açısından en yüksek olduğu dönemde soğuk sıkım teknolojisi ile işlenerek değerlerinden kayıp verilmeden ambalajlanarak tüketicilere sunulmuştur.

Çine ve Yatağan arasındaki bölgeden gece toplanan MEMECİK zeytinleri sabaha kadar işlenmekte ve gündüz sıcaklığının ve güneşin etkisi ortadan kaldırılmaktadır.

Sağlık açısından gerekli olan bileşenlerin (Squalen,oleuropin) vücudumuza sağladığı yararları düşünecek olursak çiğ tüketmek için kaçırılmayacak bir fırsat olmaktadır.

Salata,meze ve soğuk yemeklerin yanı sıra güveç ve et yemeklerinde tavsiye ediyorum. Özellikle etle yapılan türlü ve güveçlerde yoğun bir aroma sağladığından yemeklerinizin vazgeçilmezi olacaktır.

Sabahları aç karnınıza alacağınız bir tatlı kaşığı Zeytinin Efendisi Naturel sızma zeytinyağı mide ve barsak problemlerinizi ortadan kaldıracaktır.

ZEYTİNİN EFENDİSİ Naturel sızma zeytinyağı 2013 yılında JAPONYA – GÜMÜŞ MADALYA ve 2013 yılında TÜRKİYE ZEYTİNDOSTU DERNEĞİ 6.ULUSAL KALİTE ÖDÜLLERİNDE – GÜMÜŞ MADALYA, 2014 YILINDA 7.ZEYTİNDOSTU ULUSAL KALİTE ÖDÜLLERİNDE ALTIN , 2014 OLIVEJAPAN , JAPONYA’da ALTIN MADALYA alarak kalitesini tescil ettirmiştir.

Satın almak için http://www.hangizeytinyagi.net/zeytinin-efendisi-500-ml-ss-odullu-pmu4 web sitesini ziyaret ediniz.

NOT: Almak istediğiniz Naturel sızma zeytinyağının koyu renkli şişede ve uygun hava koşullarında saklanmış olduğundan emin olunuz. İhtiyacınız kadar alınız ve sezonunda tüketiniz, naturel sızma zeytinyağının bir gıda maddesi olduğunu ve bayatladığını sakın unutmayınız. En uygun koşullarda (18 C-22 C) ,karanlık, ışık geçirmeyen ortamlarda saklayınız ve hava ile temas ettirmeyiniz. Saydam ve pet şişelerde asla naturel sızma zeytinyağı satın almayınız.

Serdar Öçten ÜNSAL
Zeytinyağı Tadım Uzmanı

Bu sayfada yazılı olan bilgilerin ve yorumların izin alınmadan paylaşılması ve kullanılması halinde yasal işlemler uygulanır.

Aradığınız kelimeyi yazın ve enter tuşuna basın