YAKICILIK
ACILIK
MEYVEMSELLİK
AMBALAJ VE ETIKET
URETIM SARTLARI
FIYAT - OZELLIK
Ortalama

Aydın – Dalama dağlarının, menderes ovasına hakim tepelerinin sert rüzgarlarında harmanlanan MEMECİK zeytinlerinin el ile hasat edildikten sonra gıda güvenliği ve hijyenin en yüksek düzeyde sağlandığı fabrika ortamında soğuk sıkım (24c) yöntemiyle , üretim sırasında hiç bir şekilde su teması olmadan elde edilen , yoğun aromalara (Yeşil elma,çimen,yeşil muz, baharatlı otlar,badem ) sahip yakıcılığı ve acılığı yüksek düzeyde olan muhteşem bir naturel sızma zeytinyağı.

Ona kısaca Memecik zeytininin en doğal ve saf hali diyebiliriz.

Özellikle salatalar ve mezelerde kullanıldığında içerisine başka bir baharat koymaya ihtiyaç duymayacaksınız. Sabahları aç karnına alacağınız bir tatlı kaşığı MEMECİK zeytinyağı ile güne zinde başlayacak , mide ve bağırsak sorunlardan kurtulacaksınız.

Sağlık ve kalitenin vazgeçilmezi olan MEMECİK zeytinlerinden üretilen ZETAY natürel sızma zeytinyağı bugüne kadar üretilen en nadide ( intensive) yoğun aromalı zeytinyağ ünvanını almayı hakediyor.

2014 yılında 7. Zeytindostu Ulusal Kalite Ödüllerinde ALTIN madalya yine aynı yıl OLIVEJAPAN 2014 de ALTIN madalya ,monocultivar expo 2014 de ALTIN madalya alarak başarısını kanıtlamıştır.

Satın almak için www.hangizeytinyagi.net/zetay-naturel-sizma-zeytinyagi-500-ml-eh-ss–pmu84 adresini ziyaret ediniz.

NOT: Almak istediğiniz Naturel sızma zeytinyağının koyu renkli şişede ve uygun hava koşullarında saklanmış olduğundan emin olunuz. İhtiyacınız kadar alınız ve sezonunda tüketiniz, naturel sızma zeytinyağının bir gıda maddesi olduğunu ve bayatladığını sakın unutmayınız. En uygun koşullarda (18 C-22 C) ,karanlık, ışık geçirmeyen ortamlarda saklayınız ve hava ile temas ettirmeyiniz. Saydam ve pet şişelerde asla naturel sızma zeytinyağı satın almayınız.

Serdar Öçten ÜNSAL

Zeytinyağı Tadım Uzmanı

Bu sayfada yazılı olan yorum ve bilgilerin izinsiz olarak kullanılması halinde yasal işlemler uygulanır.

Aradığınız kelimeyi yazın ve enter tuşuna basın