YAKICILIK
ACILIK
MEYVEMSELLİK
AMBALAJ VE ETIKET
URETIM SARTLARI
FIYAT - OZELLIK
Ortalama

Aydın ilimize bağlı Çine ilçesinin Akçaova beldesinde kendilerine ait zeytinyağı işletmesinde üretilen organik sınıfında bir zeytinyağı.

Kendi bölgelerinde yetişen Memecik çeşidi zeytinlerden soğuk sıkım erken hasat ve olgun hasat meyvelerden yaptıkları zeytinyağı üretimi ulusal  standartlarda.

Zeytinyağı üretimi sırasında dikkat edilmesi gereken sağlık , hijyen ve üretim proses şartlarına uymaya çalışıyorlar, gün geçtikçe uyum profili yükseliyor. İyileşme sağlandıkça kalite artıyor, bilinçli üretim yaptıkları içinde engelleri kolayca aşıyorlar, tam bir aile işletmesi.

Bu sezon üretimini yaptıkları TİBAK  erken hasat natürel sızma zeytinyağı  taze kesilmiş yeşil ot , biberiye, hayıt çiçeği, yeşil elma,yeşil biber kokularına sahip , ağızda kalan acılığı ve uzun süren  yakıcılığı ile uyumlu orta yoğun (medium) sınıfında bir zeytinyağı olma özelliğine sahiptir.

TİBAK ORGANİK  erken hasat natürel sızma zeytinyağı sağlık ve lezzet için kullanıma uygun, ancak çiğ tüketilmelidir.  Sıcak soğuk yemekler ile mezelerde kullanılabilir.

Yapılan yorumlar erken hasat , organik 5000 ML TİBAK zeytinyağı ambalajı içindir. Diğer ürünleri kapsamaz.

Ürünü satın almak için http://www.hangizeytinyagi.net/tibak-5000-ml-organik-naturel-sizma-zeytinyagi-eh-ss-pmu50

 

NOT: Almak istediğiniz Naturel sızma zeytinyağının koyu renkli şişede ve uygun hava koşullarında saklanmış olduğundan emin olunuz. İhtiyacınız kadar alınız ve sezonunda tüketiniz, naturel sızma zeytinyağının bir gıda maddesi olduğunu ve bayatladığını sakın unutmayınız. En uygun koşullarda (18 C-22 C) ,karanlık, ışık geçirmeyen ortamlarda saklayınız ve hava ile temas ettirmeyiniz. Saydam  ve  pet şişelerde asla naturel sızma zeytinyağı satın almayınız.

 

Serdar Öçten ÜNSAL

Zeytinyağı Tadım Uzmanı

Bu sayfada yazılı olan yorum  ve bilgilerin izinsiz olarak kullanılması halinde yasal işlemler uygulanır.

Aradığınız kelimeyi yazın ve enter tuşuna basın