YAKICILIK
ACILIK
MEYVEMSELLİK
AMBALAJ VE ETIKET
URETIM SARTLARI
FIYAT - OZELLIK
Ortalama

Aydın ilinde yetiştirilen Ayvalık çeşidi zeytinlerin soğuk sıkımı ile üretilen orta yoğun aromalara ( Çimen,yeşil domates,yeşil muz) sahip , sahip olduğu aromaların karşılığını acılık ve yakıcılık olarak ta alabileceğiniz dengeli hoş SAVRANDERE Natürel Sızma Zeytinyağı üretimden son tüketime kadar güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir.

Aydın ilinin nemli ortamında yetişen zeytin ağaçlarından elde edilen meyvemsi aromaların bütün zeytin çeşitlerinde (Memecik,ayvalık,gemlik) daha yoğun olduğu gözlenmektedir.Ancak soğuk sıkım teknikleri ile daha da yoğun aromalar elde edilebilir.

SAVRANDERE Natürel Sızma Zeytinyağını salata,meze ve soğuk yemeklerinizde sonradan ilave etmek koşulu ile kullanabilir ,sabah kahvaltı sofralarınıza keyif katacağından emin olabilirsiniz.

Savrandere Natürel Sızma Zeytinyağı 2013 Olive Japan(Bronz) , 2013 Ülkemizde 6.Ulusal Zeytinyağı Kalite Ödüllerinde almış olduğu( Altın ) madalyalar ile bir kez daha kalitesini tescil ettirmiştir.

NOT: Almak istediğiniz Naturel sızma zeytinyağının koyu renkli şişede ve uygun hava koşullarında saklanmış olduğundan emin olunuz. İhtiyacınız kadar alınız ve sezonunda tüketiniz, naturel sızma zeytinyağının bir gıda maddesi olduğunu ve bayatladığını sakın unutmayınız. En uygun koşullarda (18 C-22 C) ,karanlık, ışık geçirmeyen ortamlarda saklayınız ve hava ile temas ettirmeyiniz. Saydam ve pet şişelerde asla naturel sızma zeytinyağı satın almayınız.

Serdar Öçten ÜNSAL

Zeytinyağı Tadım Uzmanı

Bu sayfada yer alan bilgileri ve yorumları izinsiz olarak kullananlar hakkında yasal işlemler uygulanır.

Aradığınız kelimeyi yazın ve enter tuşuna basın