YAKICILIK
ACILIK
MEYVEMSELLİK
AMBALAJ VE ETIKET
URETIM SARTLARI
FIYAT - OZELLIK
Ortalama

Muğla , Milas yöresine ait MEMECİK çeşidi zeytinlerden soğuk sıkım tekniği ile üretilmiş yoğun meyvemsi (Çimen,çağla badem,yeşil muz,yeşil domates) aromalara sahip, içerisindeki antioksidan ve fenol bileşenlerin yoğunluğundan kaynaklanan dilde oluşan acılığı , genizde oluşan yakıcılığı ile mükemmel bir naturel sızma zeytinyağıdır.

Salata ve yemeklerinizde (Patlıcan,et yemekleri,kızartmalar) kullanabileceğiniz gibi sabah aç karnınıza alacağınız bir tatlı kaşığı SOM MEMECİK Naturel Sızma Zeytinyağı ile mide ve barsak problemlerinizden kurtulacaksınız.

Milas ovasının butik naturel sızma zeytinyağlarına örnek teşkil eden SOM her yıl aldığı ödüllere ek olarak 2013′ te AMERİKA’da düzenlenen Uluslarası yarışmada Ödül alarak başarısını perçinlemiştir.

Satın almak için ; http://www.hangizeytinyagi.net/mentese-som-naturel-sizma-zeytinyagi-500-ml-pmu133 adresini ziyaret ediniz.

NOT: Almak istediğiniz Naturel sızma zeytinyağının koyu renkli şişede ve uygun hava koşullarında saklanmış olduğundan emin olunuz. İhtiyacınız kadar alınız ve sezonunda tüketiniz, naturel sızma zeytinyağının bir gıda maddesi olduğunu ve bayatladığını sakın unutmayınız. En uygun koşullarda (18 C-22 C) ,karanlık, ışık geçirmeyen ortamlarda saklayınız ve hava ile temas ettirmeyiniz. Saydam ve pet şişelerde asla naturel sızma zeytinyağı satın almayınız.

Serdar Öçten ÜNSAL

Zeytinyağı Tadım Uzmanı

Bu sayfada yer alan bilgi ve yorumların izinsiz olarak kullanılması durumunda yasal işlemler uygulanır.

Aradığınız kelimeyi yazın ve enter tuşuna basın