TİBAK ZEYTİNYAĞI
YAKICILIK ÖZELLİĞİ
FİYAT VE ÖZELLİK KARŞILAŞTIRMASI
ACILIK ÖZELLİĞİ
ÜRETİM ŞARTLARI
AMBALAJ VE ETİKET
MEYVEMSİ ÖZELLİĞİ
   
Genel Değerlendirme :

Aydın ilimize bağlı Çine ilçesinin Akçaova beldesinde kendilerine ait zeytinyağı işletmesinde üretilen organik sınıfında bir zeytinyağı.

Kendi bölgelerinde yetişen Memecik çeşidi zeytinlerden soğuk sıkım erken hasat ve olgun hasat meyvelerden yaptıkları zeytinyağı üretimi standartlara yakın.

Zeytinyağı üretimi sırasında dikkat edilmesi gereken sağlık , hijyen ve üretim proses şartlarına uymaya çalışıyorlar, gün geçtikçe uyum profili yükseliyor. İyileşme sağlandıkça kalite artoyor, bilinçli üretim yaptıkları içinde engelleri kolayca aşıyorlar, tam bir aile işletmesi.  

2015 yılında üretimini yaptıkları TİBAK  erken hasat natürel sızma zeytinyağı standartların üzerinde meyvemsi kokulara sahip, acılığı ve yakıcılığı ile uyumlu medium sınıfında bir yağ olma özelliğine sahipti. Zaten bu başarılarını ulusal zeytinyağı yarışmasında altın madalya alarak kanıtladılar.

TİBAK ORGANİK  erken hasat natürel sızma zeytinyağı sağlık ve lezzet için kullanıma uygun, ancak çiğ tüketilmelidir.  Sıcak soğuk yemekler ile mezelerde kullanılabilir. 

Yapılan yorumlar erken hasat , organik 5000 ML TİBAK zeytinyağı ambalajı içindir. Diğer ürünleri kapsamaz.

Ürünü satın almak için

 http://www.hangizeytinyagi.net/tibak-5000-ml-organik-naturel-sizma-zeytinyagi-eh-ss-pmu50

NOT: Almak istediğiniz Naturel sızma zeytinyağının koyu renkli şişede ve uygun hava koşullarında saklanmış olduğundan emin olunuz. İhtiyacınız kadar alınız ve sezonunda tüketiniz, naturel sızma zeytinyağının bir gıda maddesi olduğunu ve bayatladığını sakın unutmayınız. En uygun koşullarda (18 C-22 C) ,karanlık, ışık geçirmeyen ortamlarda saklayınız ve hava ile temas ettirmeyiniz. Saydam  ve  pet şişelerde asla naturel sızma zeytinyağı satın almayınız.

 
 
Serdar Öçten ÜNSAL
 
Zeytinyağı Tadım Uzmanı
 

 

 

Bu sayfada yazılı olan yorum  ve bilgilerin izinsiz olarak kullanılması halinde yasal işlemler uygulanır.