SEROLİVA ORGANİK NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI
AMBALAJ VE ETİKET
ÜRETİM ŞARTLARI
FİYAT VE ÖZELLİK KARŞILAŞTIRMASI
ACILIK
YAKICILIK
MEYVEMSİLİK
   
Genel Değerlendirme :

Aydın - Söke ovasının sert rüzgarlarında harmanlanan MEMECİK zeytinlerinin el ile hasat edildikten sonra gıda güvenliği ve hijyenin en yüksek düzeyde sağlandığı fabrika ortamında soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen yoğun aromalara (Yeşil elma,çimen,yeşil muz ) sahip yakıcılığı ve acılığı yüksek düzeyde olan muhteşem bir naturel sızma zeytinyağı.

 
Özellikle salatalar ve mezelerde kullanıldığında içerisine başka bir baharat koymaya ihtiyaç duymayacaksınız. Sabahları aç karnına alacağınız bir tatlı kaşığı MEMECİK zeytinyağı ile güne zinde başlayacak , mide ve barsak sorunlardan kurtulacaksınız. 
 
Sağlık ve kalitenin vazgeçilmezi olan MEMECİK zeytinlerinden üretilen SEROLİVA ORGANİK zeytinyağı vazgeçilmeziniz olmaya devam ediyor.
 
2012 yılında 5.Zeytinyağı Kalite Yarışması 2.ciliği ödülünün ardından 2014 yılında 7. Zeytindostu Ulusal Kalite Ödüllerinde ALTIN madalya alarak  başarısını perçinlemiştir.
 
 
 
Satın almak için www.hangizeytinyagi.net  web sitesini ziyaret ediniz
 
 
 
NOT: Almak istediğiniz Naturel sızma zeytinyağının koyu renkli şişede ve uygun hava koşullarında saklanmış olduğundan emin olunuz. İhtiyacınız kadar alınız ve sezonunda tüketiniz, naturel sızma zeytinyağının bir gıda maddesi olduğunu ve bayatladığını sakın unutmayınız. En uygun koşullarda (18 C-22 C) ,karanlık, ışık geçirmeyen ortamlarda saklayınız ve hava ile temas ettirmeyiniz. Saydam  ve  pet şişelerde asla naturel sızma zeytinyağı satın almayınız.
 
 
Serdar Öçten ÜNSAL
 
Zeytinyağı Tadım Uzmanı
 
Bu sayfada yazılı olan yorum  ve bilgilerin izinsiz olarak kullanılması halinde yasal işlemler uygulanır.