Edremit MYO Polonya'da ki kongrede 羹niversitemizi temsil etti
Zeytincilik Program覺ndan mezun olduktan sonra bilimsel faaliyetlere kat覺lmaya devam eden Serdar 癟ten nsal, zeytin yetimeyen bir 羹lkeye gelerek zeytini anlatman覺n ayr覺 bir g羹zellik olduunu ve kendisine mutluluk verdiini s繹yledi

22.09.2012 09.00.00 

shift
`
z
x
c
v
b
n
m
,
.
/
shift

Edremit MYO öretim görevlileri ile örencileri Polonya’da gerçekletirilen kongrede üniversitemizi baar覺yla temsil etti.

10.su düzenlenen “Euro Fed Lipid Kongresi”ne Edremit MYO öretim görevlilerinden Mücahit K覺vrak, Özer Kula ve 襤smail Mutlu, Zeytincilik Program覺 örencilerinden Sinan Özer, program mezunlar覺ndan Serdar Öçten Ünsal, birden fazla poster bildiri ile kat覺ld覺lar.

Zeytincilik Program覺’ndan mezun olduktan sonra bilimsel faaliyetlere kat覺lmaya devam eden Serdar Öçten Ünsal, zeytin yetimeyen bir ülkeye gelerek zeytini anlatman覺n ayr覺 bir güzellik olduunu ve kendisine mutluluk verdiini söyledi. Her y覺l bu kongreye kat覺lan, ayn覺 zamanda Euro Fed Lipid’in Türkiye uzant覺s覺 olan Ya Bilimleri ve Teknolojileri Dernei yönetim kurulu üyesi Öretim Görevlisi Mücahit K覺vrak ise 5 y覺ld覺r üst üste kongreye kat覺ld覺覺n覺, akademik ve kültürel olarak kongrenin kendisine çok ey katt覺覺n覺 bildirdi. Önümüzdeki y覺l Euro Fed Lipid’in ülkemizde yap覺laca覺na deinen K覺vrak, tüm ya sektörü ve teknolojileri çal覺anlar覺n覺 kongreye davet etti. Halen örenci olan Sinan Özer ise hocalar覺n覺n sayesinde yurtd覺覺nda bir kongreye kat覺lman覺n verdii heyecan覺 yaad覺覺n覺, onlara büyük bir vefa borcu olduunu aktard覺. Elektrikli Cihaz Teknolojisi Program覺 öretim görevlileri Özer Kula ve 襤smail Mutlu, zeytincilik alan覺nda soutman覺n ve 覺s覺tman覺n önemli olduunu, özellikle çevreci sistemlere her zaman ihtiyaç olduunu belirterek, dikkatleri Edremit Körfezi’nde bulunan jeotermal enerjiye çekmek istediklerini vurgulad覺lar.