VİCDANSIZLAR !
VİCDANSIZLAR !

07.01.2016 19:07:43VİCDANSIZLAR !

Bir saat kadar önce telefonum çaldı , bu aralar zaten hiç susmuyor 7/24 çalışıyoruz. Telefonun diğer ucundaki şahıs hukuk öğrencisi olduğunu ve avukatlık bürosunda staj yaptığını söyleyerek vicdansızlığın ve hukuksuzluğun boyutlarını anlattı.

Kendisi yaptığı araştırmalarda benim 2010 yılında yine BİM marketler zincirinde açığa çıkardığım kolon sızması ile yapılan zeytinyağı tağişine ait yazılarımı okumuş.

Neden buradan başladım ; konumuz yine aynı da ondan, üzerinden 5 sene geçmiş halen halkı koyun yerine koyup gütmeye çalışanlar var. Üstelik bu öğrencimiz KANSER hastası ve doktorlar diyet reçetesine Natürel Sızma Zeytinyağı yazmışlar !

Bu zeytinyağı her derde deva sabah akşam iç , oleuropein, oleochantal, squalen ve diğer antioksidanlar, fenolik bileşenler,hidrokarbonlar kanser hücreleri ile savaşsın sende bir an önce sağlığına kavuş. Tedavilerin ardından kanser ilerlemesini durdurmuş ve hasta olan öğrencimiz BİM sahtekarlarından meşhur Tağşişli SIRIM sızma zeytinyağı almaya ve içmeye başlamış, doktorlar reçeteye yazdı ya, ne hayaller ne umutlar bağlandı. Ama gelin görün ki SIRIM sızma marka zeytinyağı tüketmeye başladıktan sonra kan değerleri geri gitmeye ve hastalık belirtileri tekrar ortaya çıkmaya başlamış.

2010 yılında etil metil esterlerden yakayı ele veren BİM SIRIM sızma 2015 yılında yine aynı değerlerden yani KOLON SIZMASI üretiminden yakalanıyor, GTHB seyrediyor. Bu ülkeye en büyük zulmü yapan Kolon sızmasını üretip pazarlayan VERDE firması buna yataklık yapan diğer firmalar hepsi de UZZK Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı konseyi ve Zeytindostu derneği üyesi .

Şimdi elinizi vicdanınıza koyun ;

UZZK ve ZEYTİNDOSTU derneği !!!!!

sayın başkanlar Abidin TATLI ve sayın Ümmühan TİBET, yüz karası olan KESKİNOĞLU ZEYTİNYAĞI , VERDE ZEYTİNYAĞI , firmalarını dernek ve konsey üyeliğinden atılmasını, Keskinoğlu zeytinyağına 8.ulusal natürel sızma zeytinyağı yarışmasında verilen 2015 yılı altın madalyanın geri alınmasını , GTHB ninde firmaların ürünlerinin toplatılarak satışlarının durdurulmasını gerekli yasal işlemleri başlatılmasını talep ediyorum.

Bu firmaların yanı sıra, Migros ve Carrefoursa marketlerininde satılan yağların toplatılarak devlet denetimiyle imha edilmesini, bu marketlere verilen cezaların kamuoyuna açıklanmasını diliyorum.

Hukuki mücadelemiz stajer avukat ve kanser hastası olan arkadaşımız ile birlikte başlayacaktır, insanların sağlığı ile oynayan , haksız rekabete yol açıp haksız kazanç sağlayan bu firmaların kapatılması ve en yüksek cezaları alması için ne gerekiyorsa yapılacaktır. 07.01.2016 Ankara / Serdar Öçten ÜNSAL