ZAİ / İZMİR GEÇİCİ İŞÇİ TARIM İŞÇİSİ ALIMI
Zeytincilik Araştırma İstasyonu Müdürlüğü sulama ,bakım ve hasat işlerinde çalıştırılmak üzere üzere 8 adet geçici işçi istihdam edeceğini duyurdu.

15.08.2014 10:06:41Zeytincilik Araştırma İstasyonu Müdürlüğü , sulama, bakım ve hasat işlerinde çalıştırılmak üzere geçici işçi istihdam edeceğini duyurdu. İzmir Bornova’daki Müdürlük bünyesinde 8 geçici işçi istihdam edilecekken başvurular internet üzerinden de yapılabilecek. Başvuru için son tarih 25 olarak belirlendi. İŞKUR aracılığıyla ilan edilen çağrıda aranan şu ifadelere ve bilgilere yer verildi ; 

Genel Şartlar ve Notlar

Talebe Başvuracak Adayların Dikkatine; *Talep şartlarına durumu uyan adaylar, İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde; herhangi bir İŞKUR İl/Şube Müdürlüğüne şahsen başvurabilecekleri gibi internet (www.iskur.gov.tr.) üzerinden de başvuru yapabileceklerdir.

*ADAYLAR İLAN EDİLEN MÜRACAAT TARİHLERİ ÇAKIŞAN TALEPLERDEN SADECE BİRİNE MÜRACAAT EDECEKLERDİR.

*Talebe müracaat eden adayların son başvuru tarihi itibariyle talepte belirtilen eğitim düzeyinden mezun olmaları gerekmektedir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Merkezi sınav uygulanmayacak öncelikli olarak başvuru yapacak olan adaylar durumlarına ilişkin açıklayıcı belge asılları ile birlikte Türkiye İş Kurumu İl veya Şube Müdürlüklerine müracaat edeceklerdir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Taleplere müracaat eden adaylar, Eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı, talebi veren kurum tarafından istenen meslek sertifikalarını,ehliyet şartı vb.koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kuruma ibraz etmek zorundadırlar.Son müracaat tarihi resmi tarihe rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

KPSS’ye tabii olan işgücü taleplerine müracaatları kabul edilenlerden puan sıralaması en yüksek puanlıdan başlamak üzere talep sayısının üç katı ile, talebe öncelikli olarak başvuranlardan, öncelik hakkını elde ettikleri tarih sırasına göre talep sayısının üç katı oranında kişi yazılı ve/veya sözlü mülakat için ilgili kamu kuruluşuna gönderilir.

*Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

* 03 EYLÜL 2014 TARİHİNDE SAAT 14:00 DA ÇARŞAMBA GÜNÜ ZEYTİNCİLİK ARAŞTIRMA İSTASYON MÜDÜDRLÜĞÜNDE BORNOVA 3. NOTERİNCE KURA ÇEKİLECEKTİR. * İŞE ALINACAK İŞÇİLER; AĞAÇ BUDAMA VE BAKIMI, SULAMA, ZEYTİN TOPLAMA GİBİ İŞLERDE ÇALIŞACAKLARDIR. *8 ADET GEÇİCİ İŞÇİ ALINACAKTIR. *ÇALIŞMA YERİ: BORNOVA VE KEMALPAŞA İLÇESİ

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Tarım İşçisi (Tarla Ürünleri)   Pratikten

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi Okur Yazar
En Fazla Öğrenim Seviyesi İlköğretim

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ALİAĞA, BAYINDIR, BERGAMA, BORNOVA, ÇEŞME, DİKİLİ, FOÇA, KARABURUN, KARŞIYAKA, KEMALPAŞA, KINIK, KİRAZ, MENEMEN, ÖDEMİŞ, SEFERİHİSAR, SELÇUK, TİRE, TORBALI, URLA, BEYDAĞ, BUCA, KONAK, MENDERES, BALÇOVA, ÇİĞLİ, GAZİEMİR, NARLIDERE, GÜZELBAHÇE, BAYRAKLI, KARABAĞLAR, İZMİR/MERKEZ

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 8
İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli Tam Süreli