AYSO Zeytinyağı Duyusal Eğitim Seferberliği
AYSO Zeytinyağı Duyusal Eğitim Seferberliği

05.08.2014 15:12:54
Güney Ege Kalkınma Ajansı 2014 Teknik Destek programı kapsamında desteklenmeye uygun görülen  Aydın Sanayi Odası’nın “AYSO Zeytinyağı Duyusal Eğitim Seferberliği” konulu projesi kapsamında gerçekleşecek Zeytinyağı Duyusal Eğitimleri için kayıtlar başlamıştır.Her bir grup 30 kişiden oluşacağı için istediğiniz haftada eğitime katılabilmeniz amacıyla aşağıda ekteki formun ivedilikle Sanayi Odasına ulaştırılması rica ederiz.

 

ZEYTİNYAĞI DUYUSAL EĞİTİM KAYIT FORMU          

 

 

Güney Ege Kalkınma Ajansı 2014 Teknik Destek programı kapsamında desteklenmeye uygun görülen  Aydın Sanayi Odası’nın “AYSO Zeytinyağı Duyusal Eğitim Seferberliği” konulu projesi kapsamında gerçekleşecek Zeytinyağı Duyusal Eğitimleri için kayıtlar başlamıştır.

Aydın Ticaret Borsası Gıda Kontrol Laboratuvarımız yetkili tadım uzmanları tarafından gerçekleştirilecek Zeytinyağı Tadım Eğitimleri 30’ ar kişilik 8 ayrı  grupta toplam 240 katılımcı için planlanmıştır.Her bir gruba 1 gün 7 saat eğitim verilecektir. 11 Ağustos - 3 Eylül 2014 tarihleri arasında her hafta 2 eğitim gerçekleşecektir.Size uygun olan eğitim haftasını işaretleyerek Aydın Sanayi Odası’na ulaştırdığınız takdirde taleplerinize uygun olarak planlama yapılacaktır.Her bir grup 30 kişiden oluşacağı için istediğiniz haftada eğitime katılabilmeniz amacıyla formun ivedilikle Sanayi Odasına ulaştırılması önemlidir.

Eğitim Konuları: Zeytinyağının Sağlık Üzerine Etkileri, Depolama ve Tat İle İlgili Yanlış Bilinenler, Tüketilebilir Zeytinyağı ile Tüketilmemesi Gereken Zeytinyağının Karşılaştırıldığı Duyusal Eğitim.

 

Lütfen katılımcı listesini doldurunuz ve tercih ettiğiniz haftayı işaretleyerek, Katılım Formunu Sanayi Odası   0 256 231 04 05faksına veya celil.oruc@ayso.org.tr mail adresine iletiniz.

 

Eğitimler Ücretsizdir.

 

                                                        AYDIN SANAYİ ODASI

                                            ZEYTİNYAĞI DUYUSAL EĞİTİMİ     11 Ağustos-03 Eylül 2014

                                                           KATILIM FORMU

 Ad

Soyad

Kurum/Firma Adı

Meslek

Tel

E-posta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katılım Tarihi:             11 – 15 Ağustos 2014  /            18-22 Ağustos 2014 /            29 Ağustos-3 Eylül 2014

 

                                                                                                                                 Yetkili ismi-Kaşe-İmza